Residence LE TERRAZZE SUL LAGO

/Design/Icons/FirstMinute.png /Design/Icons/Stitek3.png /Design/Icons/Stitek8.png /Design/Icons/Stitek9.png /Design/Icons/Stitek10.png /Design/Icons/Stitek12.png /Design/Icons/Stitek13.png
Vzdálenost od moře 400 m
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: 400 m od jezera
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Severní Itálie / Lago di Garda / Padenghe sul Garda
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: Klimatizace, Internet, Zvířata
Sport v hotelu: bazén

Popis: residence se zahradou a bazénem u jihozápadní části gardského jezera přibližně 400 m od jeho břehu. Residence se skládá ze dvou budov s bazénem a byla postavena v roce 2006. Nabízí ubytování v celkem 125 apartmánech vybavených fénem, telefonem, satelitní TV, trezorem, ledničkou a klimatizací.

Bilo pro 2/4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice, koupelna, balkón nebo terasa.

Bilo pro 5/6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem či 2 rozkládacími lůžky, ložnice 2-3 lůžky, koupelna, balkón nebo terasa. Možnost 6. lůžka na vyžádání za poplatek, pak jsou v obytné místnosti 2 rozkládací dvojlůžka.

Trilo pro 4/6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím dvojlůžkem či 2 rozkládacími lůžky, ložnice, pokoj s palandou, koupelna, balkón nebo terasa. Možnost 5. a 6. lůžka na vyžádání za poplatek.

Vybavení a služby: recepce, bar, resaurace, výtah, připojení na internet WiFi (ve společných prostorách zdarma, dle dosahu), zahrada, 2 bazény s oddělenou částí pro děti, parkoviště, garáže (na vyžádání za poplatek € 8 za den).

Vzdálenost od jezera: 400 m.

Zvířata: jsou povolena malá zvířata na vyžádání zdarma.


Poznámka

Minimální pobyt 3 noci.

Cena obsahuje

spotřebu vody, elektřiny, klimatizaci, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu – provádí klienti), povlečení a ručníky (s výměnou jednou za 4 dny).

Cena neobsahuje

Povinné poplatky na místě: pobytová taxa, vratná kauce € 150.

Katalog


Datum do:

Nebyly nalezeny žádné termíny.

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Rychlé hledání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Kontakt
 

EURO TIME PRAHA, s. r. o.
Za Zahradou 1053/1
162 00 PRAHA 6

Tel: +420 224320896, 224321878
Fax: +420 233 325 167
E-mail: info@eurotime.cz
www.eurotime.cz 
www.dovolenavitalii.eu

 

více informací

 
Mapa
 
Zvětšit mapu
 
Objednávka katalogu
 
 
Dovolená v Itálii 2018
   

224 320 896
info@eurotime.cz
PO-PÁ: 9:00 - 17:30